Апаратна нарада

Дата: 11.03.2024 18:06

Красносільський сільський голова Марина Архірій 11 березня провела щотижневу апаратну нараду зі своїми заступниками та керівниками виконавчих органів ради. Були заслухані звіти про виконану роботу та визначені завдання на поточний тиждень. Обговорили проблемні питання, серед яких боротьба зі стихійними сміттєзвалищами, які виникають в населених пунктах та поза ними; складування гілля у заборонених місцях: перебої в єдиній державній системі, що надає соціальні послуги тощо.

Проаналізували ініціативи навчальних закладів щодо озеленення територій, подальшу роботу щодо участі у грандах та інших проектах; залучення молоді до навчання в участі та реалізації місцевих справ і процесах прийняття рішень.Фото без опису