14 березня – День українського добровольця

Дата: 14.03.2024 08:53

Шановні жителі Красносільської громади!
Сьогодні в Україні відзначають День українського добровольця.
Ця дата була встановлена Верховною Радою на знак вшанування мужності та героїзму Захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України.
З початку бойових дій на Cході країни, а особливо повномасштабного вторгнення рф на територію нашої держави тисячі українців, покинувши власні справи: навчання, роботу, бізнес, - пішли захищати від загарбників рідну землю, власні родини та майбутнє своїх дітей.

Сила нескорених, об’єднаних єдиною метою, мотивованих українців сколихнула світову спільноту, і сьогодні весь цивілізований світ знає про героїзм наших Захисників та підтримує нашу молоду, але сильну духом державу.
Дякуємо Вам, наші Герої, за те, що ціною власного здоров’я та життя захищаєте мирний сон кожного з нас.
      Бажаю вам, шановні Захисники, міцного здоров’я, сили і твердості духу, підтримки і надійного тилу в родинах, а Україні - щасливого і мирного майбутнього, у якому немає місця війні.
Разом до Перемоги!

Красносільський сільський голова Марина АРХІРІЙФото без опису