Продовжуємо співпрацю з проєктом DECIDE

Дата: 18.03.2024 09:29

15 березня відбулася запланована зустріч членів Піклувальної ради закладів освіти Красносільської сільської ради з експерткою швейцарсько-українського проєкту «DECIDE - Децентралізація для розвитку демократичної освіти» Надією Балабуст.

Марія СЕРДЮК, голова Піклувальної ради, презентувала план роботи Ради закладів освіти Красносільської територіальної громади на 2024 рік та Стратегічний план роботи Піклувальної ради на 2024-2027 рр.
Конструктивна зустріч з фахівцем – Надією Балабуст дала можливість доповнити плани, розроблені учасниками Піклувальної ради, для подальшої плідної роботи та співпраці з мешканцями громади, освітніми управлінцями та представниками органів місцевої влади задля забезпечення прозорості у сфері освіти.
Зустріч пройшла творчо та цікаво.
 Вчимося разом задля Перемоги!Фото без опису