До Красносільського ліцею завітав пересувний мобільний клас безпеки

Дата: 22.03.2024 14:22

На запрошення освітньої галузі до Красносільського ліцею завітав пересувний мобільний клас безпеки. Для учнів молодшої та старшої школи була проведена змістовні і цікава роз’яснювальна робота. Майор служби цивільного захисту Олександр Коєв з відділу запобігання надзвичайних ситуацій Южненської ТГ Одеського району ОРУГУ ДСНС України в Одеській області та представник ювенальної служби Катерина Соловій розповіли учням про найпоширеніші види вибухонебезпечних предметів, правила поводження з ними, пожежну безпеку та правила поведінки при повітряній тривозі.

Також з учнями старшої школи фахівці узагальнили та систематизували знання щодо теми булінгу, кібербулінгу, наслідків даного явища та відповідальність.

Аби діти краще засвоїли доведену інформацію, рятувальники подарували тематичні пам'ятки та додаткову цікаву літературу.Фото без опису