Турнір з мініфутболу, присвячений Дню добровольця України відбувся у с.Іванове

Дата: 25.03.2024 10:11

В с.Іванове пройшов турнір з мініфутболу, присвячений Дню добровольця України. У ньому взяли участь футбольні команди Красносільської громади "Аджалик" (Іванове), "Гільдендорф" (Красносілка) та гості із с. Першотравневого Визирської громади - команда "Агро Південь".

В запеклій боротьбі на футбольному майданчику перше місце виборола команда " Агро Південь", друге місце за господарями змагань - командою "Аджалик", третє місце посіли молоді гравці - "Гільдендорф", які дали справжній бій старшим і більш майстернішим суперникам. Кращим гравцем турніру визнано Рошка Ігоря, гравця команди "Агро Південь ", кращим бомбардиром став Руслан Бондаренко, кращим нападником Ілюк Данило обидва з "Гільдендорфу", кращим захисником став Коваль Олег "Аджалик", кращим воротарем - Кантов Константин з "Агро Південь". Головний арбітр турніру: Стародубовський Константин.

Усі гравці на достойну гру нагороджені грамотами сільського голови Марини Архірій.Фото без опису