Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 05.04.2024 09:29

Обґрунтування

Замовник

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ КРАСНОСІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Назва предмета закупівлі

послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку, громадського порядку та безпекового освітнього середовища за кодом ДК 021:2015 - 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку на території та в приміщеннях Красносільського ліцею Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області.

Вид процедури

Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 5 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Постановою Кабінету Міністрів України № 975 від 21.11.2018 року «Про затвердження категорій об’єктів державної форми власності та сфер державного регулювання, які підлягають охороні органами поліції охорони на договірних засадах», затверджено Категорії об’єктів державної форми власності та сфер державного регулювання, які підлягають охороні органами поліції охорони на договірних засадах.

При цьому, пунктом 19 вказаної постанови передбачена категорія, до якої відносяться заклади освіти державної та комунальної форми власності.

Таким чином, відповідно до вимог чинного законодавства, заклади освіти комунальної форми власності підлягають охороні відповідним територіальним органом поліції охорони на підставі укладеного з цим органом договору.

Відповідно до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 13.10.2015 № 834 та затвердженого цією постановою Переліку органів поліції охорони, утворено орган поліції охорони – Управління поліції охорони в Одеській області (код ЄДРПОУ 40108934), як територіальний орган Національної поліції.

Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку, громадського порядку та безпекового освітнього середовища, а саме: стан захищеності учасників освітнього процесу, за якою забезпечується безпечні умови навчання, запобігання вчиненню правопорушень, вжиття заходів, спрямованих на попередження та усунення загроз життю та здоров’ю учасникам освітнього процесу тощо, повинні надаватися шляхом безпосереднього перебування працівника УПО Одеської області на території та в приміщеннях закладу освіти, який підпорядковується Управлінню освіти.

Очікувана вартість предмета закупівлі та розмір бюджетного призначення

220 492,80 грн.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

Розмір бюджетного призначення визначений відповідно до розрахунку кошторису на 2024 рік