Орден «За мужність» - Захиснику

Дата: 26.03.2024 15:50

Сьогодні у сесійній залі Красносільської сільської ради відбулося вручення ордена «За мужність» ІІІ ступеня батьку загиблого Героя нашої громади - Кучми Віталія Миколайовича.
 Віталій Миколайович загинув у травні 2023 року, навіть не доживши до свого 30-річчя. У молодого чоловіка залишилися батьки, сестрички Анастасія і Злата та братик Андрій.
Секретар Красносільської сільської ради Надія Гордузенко від імені сільського голови Марини Архірій висловила щирі слова вдячності батькам за виховання сина.

Відповідно до Указу Президента України за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України начальник 4-го відділу Одеського РТЦК та СП, полковник Олег Номеровський вручив батькові Захисника: Миколі Васильовичу, - орден «За мужність» ІІІ ступеня(посмертно).

За виховання справжнього патріота України родині подякував і присутній на заході начальник південного відділу Українського національної пам’яті Сергій Гуцалюк.