Долучайтесь до нашої ініціативи

Дата: 27.03.2024 09:10

Крок назад, щоб зробити два вперед: відновлення природи починається з виправлення наших помилок.
Пропонуємо до Вашої уваги фото краєвидів нашої громади.
На першому фото - казкова водойма, де кожен день природа дарує нам свою красу та чистоту.

Але, якщо ми зробимо лише крок назад, то перед нами з'явиться інша реальність - печальне зображення, яке мало кому хочеться бачити: сміттєве поле перед чистою водоймою.
У цих фотографіях - суперечність створеного природою і людиною.
Сміття, що потрапляє до водойм, загрожує не лише екологічній рівновазі, але й нашому здоров'ю та здоров’ю наших дітей.
А щоб жити в чистоті і балансі з природою, треба не так багато: не скидайте сміття поблизу водойм, використовуйте сміттєві контейнери та вчіть інших робити те ж саме.
Долучайтесь до нашої ініціативи та поширюйте цей заклик серед своїх друзів та родичів. Давайте разом зробимо нашу громаду кращим місцем для життя!Фото без опису