Дата: 27.03.2024 09:23

КРАСНОСІЛЬСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

_01 березня 2024 року                  Красносілка                      № 24/2024 - АР

Про проведення щорічної оцінки виконання

посадовими особами місцевого самоврядування

Красносільської сільської ради Одеського району

Одеської області покладених на них обов’язків
і завдань за підсумками роботи у 2023році

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України  від 26.10.2001 №1440 «Про затвердження Типового положення про проведення атестації посадових осіб місцевого самоврядування», на виконання наказу Головного управління державної служби України від 30.06.2004 №102 «Про затвердження Загальних методичних рекомендацій щодо проведення щорічної оцінки виконання посадовими особами місцевого самоврядування покладених  на них завдань та обов’язків» (із змінами, внесеними наказом Головного управління державної служби України від 23.12.2009 №391 «Про внесення Змін до Загальних методичних рекомендацій щодо проведення щорічної оцінки виконання посадовими особами місцевого самоврядування покладених на них обов’язків і завдань») та з метою здійснення регулярного контролю за проходженням служби і професійними досягненнями посадових осіб місцевого самоврядування:

1. Затвердити Порядок проведення щорічної оцінки виконання посадовими особами місцевого самоврядування Красносільської сільської  ради Одеського району Одеської області покладених на них обов’язків і завдань,  що додається .

2. Провести щорічну оцінку виконання посадовими особами місцевого самоврядування Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області, покладених на них обов’язків і завдань у першому кварталі 2024 році за підсумками роботи в 2023 році.

3.  Відділу організаційно-кадрової роботи  затвердити списки працівників, які підлягають щорічному оцінюванню в 2024 році.

4. Відділу організаційно-кадрової роботи:

4.1 забезпечити організацію проведення щорічної оцінки;

4.2 ознайомити посадових осіб місцевого самоврядування, які входять до складу структури Красносільської  сільської ради з цим розпорядженням;

4.3 забезпечити посадових осіб, що оцінюються, Формою бланка щорічної оцінки;

4.4 забезпечити перевірку повноти заповнення Форми бланків щорічних оцінок  та долучення їх до особових справ посадових осіб місцевого самоврядування;

4.5 проаналізувати та узагальнити результати щорічної оцінки, при потребі подати пропозиції для врахування при розгляді питань просування по службі, підвищення кваліфікації посадових осіб виконавчих органів Красносільської сільської ради;

4.6 керівникам виконавчих органів Красносільської сільської ради провести щорічну оцінку посадових осіб, які працюють  у підпорядкованих їм структурних підрозділах (службах, управліннях, відділах) у зазначені строки;

4.7 за результатами щорічної оцінки, підготувати проєкт розпорядження про підсумки щорічної оцінки у строки зазначені у пункті 2 даного розпорядження.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Красносільської сільської ради.

В.о. Красносільського сільського голови                          Надія ГОРДУЗЕНКО