Про створення постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами на території Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області

Дата: 27.03.2024 09:25

04 березня 2024 року                 Красносілка                № 25/2024 - АР

Про створення постійно діючої комісії з

питань поводження з безхазяйними відходами

на території Красносільської сільської ради

Одеського району Одеської області

З метою зменшення обсягів утворення відходів, посилення контролю за екологічним станом місць утворення та видалення відходів, оцінки їх впливу на навколишнє природне середовище і здоров’я людини відповідно до Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», Закону України «Про управління відходами», відповідно до Порядку виявлення та обліку безхазяйних відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.08.1998 №1217 (зі змінами), Порядку створення та адміністрування інформаційної системи управління відходами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.12.2023р. №1279, керуючись статтями 33, 42, 59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Створити постійно діючу комісію з питань поводження з безхазяйними відходами на території Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області.
  2. Затвердити Положення про постійно діючу комісію з питань поводження з безхазяйними відходами на території Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області.
  3. Затвердити Порядок виявлення та обліку безхазяйних відходів на території Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області.
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника Красносільського сільського голови.

Красносільський сільський голова                                       Марина АРХІРІЙ