Про внесення змін  та доповнень до розпорядження Красносільської сільської ради № 80/2021-АР від 12.11.2021 року « Про створення пункту збору Красносільської сільської ради, та організацію оповіщення збору і відправки мобілізаційних ресурсів  під ча

Дата: 27.03.2024 09:27

КРАСНОСІЛЬСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

18 березня 2024 року                 Красносілка                № 32/2024 - АР

Про внесення змін  та доповнень до розпорядження Красносільської сільської ради

№ 80/2021-АР від 12.11.2021 року « Про створення пункту збору Красносільської сільської ради, та організацію оповіщення збору і відправки мобілізаційних ресурсів  під час мобілізації, в особливий період»

З метою вжиття заходів мобілізаційної підготовки, організації та проведення своєчасного оповіщення резервістів, військовозобов’язаних, збір та відправку під час мобілізації в особливий період до пунктів збору територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», п. 13 ст. 4, ст. 18 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», враховуючи лист Одеської районної державної (військової) адміністрації № 6285/01-40/23/від 20.11.2023, лист Четвертого відділу Одеського районного ТКЦ та СП № 2/387 від 13.02.2024 року та кадрові зміни, керуючись статтями 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Внести зміни та доповнення до розпорядження Красносільської

сільської ради № 80/2021-АР від 12.11.2021 року «Про створення пункту збору Красносільської сільської ради, та організацію оповіщення збору і відправки мобілізаційних ресурсів  під час мобілізації, в особливий період» та викласти додаток 1, додаток 2 у новій редакції.

1. Дане розпорядження довести до відома відповідальних виконавців та

надати Четвертому відділу Одеського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого

заступника Красносільського сільського голови.

Красносільський сільський голова                                                 Марина АРХІРІЙ