Служба у справах дітей та представниками ДСНС об' єднали зусилля

Дата: 01.04.2024 12:00

28 березня фахівці соціальної роботи відділу соціального захисту населення спільно з представниками ДСНС провели захід протипожежної безпеки серед багатодітних родин в селі Красносілці.

Під час відвідування сімей з батьками та дітьми проведені роз’яснювальні бесіди щодо правил пожежної безпеки, правильного користування електро- та опалювальними приборами, запобігання виникненню пожежі, що треба робити у разі виникнення пожежі.

Було роздано наглядові матеріали та пам’ятки стосовно пожежної безпеки, недопущення спалювання сухої трави тощо.Фото без опису