Як ефективніше надавати адміністративні послуги в ЦНАПах в умовах війни — обговорили на форумі «Синергія Півдня»

Дата: 02.04.2024 09:32

В умовах повномасштабного вторгнення потреба в доступних, зручних та прозорих адмінпослугах постійно зростає. Щоб обмінятися досвідом та напрацювати нові ідеї для покращення якості надання послуг у ЦНАПах, в Одесі провели форум для південних регіонів України.

Подія обʼєднала працівників органів влади та ЦНАПів південного регіону зі 130 громад Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.
Красносільський ЦНАП завжди є активним учасником впровадження нових послуг для населення, тож його працівники також взяли активну участь у форумі.
Серед ключових тем форуму:
 пріоритетні напрями розвитку адмінпослуг
 забезпечення безперебійної роботи ЦНАП у південних регіонах
 упровадження нових технологій для полегшення доступу до адміністративних послуг
 розвиток сфери надання адмінпослуг і мережі ЦНАП в умовах кризи та відновлення
Також учасники ознайомилися з успішним досвідом пілотування проєктів Програми EGAP, як-от «Мобільна валіза» та системи енергонезалежності ЦНАП.
Захід організовано за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, швейцарсько-української Програма EGAP, що виконується Фонд Східна Європа, а також військових адміністрацій Одеської, Херсонської та Миколаївської областей.Фото без опису