Освітній процес - за рамки уроку

Дата: 02.04.2024 10:07

Днями три навчальні заклади Красносільської громади завдяки ініціативі начальника Управління освіти Марії Долгий підписали договори про співпрацю із навчальними закладами дружніх країн: Корсунська гімназія і Павлинський ліцей зі школою №57 міста Гданська (Польща); Красносільський ліцей – зі школою №5 міста Кутаїсі (Грузія).
Партнерство відкриває нові можливості як в обміні досвідом, так і в безпосередній комунікації між молоддю різних країн.
Метою договорів про співпрацю є розвиток культурного партнерства, заохочення до креативності учнів, що допоможе зміцнити культурні зв’язки між громадами, консолідувати зусилля закладів освіти у межах навчально-виховної, творчої та громадсько-культурної діяльності.
Першим кроком у співпраці планується проведення телемостуФото без опису