80 років визволення Красносільщини від нацистських загарбників

Дата: 05.04.2024 08:50

Шановні земляки!

У ці квітневі дні ми відзначаємо 80 років визволення населених пунктів Красносільської громади від нацистських загарбників!
Ця дата дуже вагома для кожного з нас. Адже 80 років тому завдяки мужності та незламності захисників наші села були повністю звільнені від довготривалої окупації: з 5 квітня з боку Павлинки до 9 квітня – звільнення Ілічанки.

На жаль, час невблаганний, серед нас залишилося дуже мало живих героїв, які врятували рідну землю від загарбника.
Глибока вдячність і шана Вам, дорогі ветерани, за Вашу відвагу, любов і відданість Батьківщині; важку працю у повоєнні роки задля відновлення народного господарства; за те, що подарували мир і вільне майбутнє своїм дітям та онукам.
Ваш неоціненний подвиг є прикладом для нинішнього покоління українських синів, які вже третій рік поспіль боронять незалежність і територіальну цілісність України.
Низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю воїнів, які загинули, захищаючи рідну землю.
У цей день бажаю Вам, дорогі ветерани, шановні земляки, міцного здоров’я, впевненості у дні прийдешньому і головне – найближчої Перемоги і мирного неба над головою!

Красносільський сільський голова Марина АРХІРІЙФото без опису