8 квітня відзначається міжнародний день ромів

Дата: 08.04.2024 12:32

Красносільська громада дуже багатонаціональна. Фото без опису

У рамках реалізації проєкту Ради Європи «Підтримка реформування законодавчої бази щодо національних меншин та зміцнення стійкості національних меншин і ромів в Україні» та за підтримки Красносільської сільської ради 6 квітня в приміщенні Управління культури, молоді, спорту та туризму відбувся виховний захід до Міжнародного дня ромів "Мандрівка у світ ромської культури". Учасники мали можливість ознайомитися з ромською культурою та звичаями. Музична терапія, настільні ігри та наукове шоу допомогли згуртуватися, толерантно ставитись до людей різних національностей та знайти нових друзів. По закінченню заходу діти із задоволенням поспілкувалися за чашечкою чаю зі смаколиками. Було дуже круто!!!