Про завершення опалювального сезону 2023-2024 років у населених пунктах Красносільської сільської ради

Дата: 09.04.2024 10:07

КРАСНОСІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

08 квітня 2024 року                 Красносілка                № 38/2024-АР

Про завершення опалювального сезону

2023-2024 років у населених пунктах

Красносільської сільської ради

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 15 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», статтями 9, 12 Закону України «Про теплопостачання», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», пунктом 8 Правил надання з постачання теплової енергії, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року № 830, у зв’язку з підвищенням середньодобової температури повітря та прогнозованою теплою погодою  на території Красносільської сільської ради:

1. Закладам загальної середньої освіти, дошкільної закладам освіти, бюджетним установам, на об’єктах соціальної сфери, комунального господарства та закладам культури Красносільської сільської ради завершити опалювальний сезон  10 квітня  2024  року (включно).

2. Начальнику Управління фінансів Красносільської сільської ради, начальнику Управління освіти Красносільської сільської ради та начальнику Управління культури, молоді, спорту та туризму Красносільської сільської ради, директору КНП «ЦПМСД» Красносільської сільської ради взяти на контроль стан розрахунків за спожиті енергоносії.

3. Відділу інформаційно-аналітичного забезпечення та запровадження інноваційних діджитал-технологій опублікувати розпорядження на офіційному сайті Красносільської сільської ради.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови Красносільської сільської ради.

Виконуюча обов’язки сільського голови,

Секретар Красносільської сільської ради                             Надія ГОРДУЗЕНКО