Обстежено родини, що перебувають у складних життєвих обставинах

Дата: 09.04.2024 12:26

Минулого тижня Службою у справах дітей спільно з  Відділом соціального захисту, старостами та інспектором ювенальної превенції було здійснено виїзди до 9-ти родин, які перебувають у складних життєвих обставинах у селах Ілічанкці, Павлинці, Нові Шомполи, Букачі, Кубанці в яких проживають 28 дітей. З батьками проведені профілактичні заходи щодо виконання батьківських обов’язків і належного виховання дітей, дотримання санітарних норм тощо.

Також за результатами комісії з питань захисту прав дитини на розгляд виконавчого комітету підготовлено  6 проектів рішень щодо надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, про надання статусу дитині, позбавленої батьківського піклування, встановлення опіки та піклування над дітьми, позбавлених батьківського піклування.Фото без опису