Нарада освітян

Дата: 12.04.2024 08:36

11 квітня 2024 року відбулася  виробнича нарада з керівниками  закладів освіти Красносільської громади.  Начальник Управління освіти Долгий Марія Мар’янівна акцентувала увагу на тому, що під час воєнного стану пріоритетом для закладів  освіти є створення та дотримання безпечних умов навчання. Також обговорили питання впровадження реформи шкільного харчування. Окрему увагу керівників закладів зосереджено на контролі за відвідуванням учнів та проведення патріотично-виховної роботи.