Телеміст "Першоцвіти мого краю"

Дата: 15.04.2024 16:11

Павлинський ліцей розпочав активну роботу у міжнародному проєкті Україна-Польща. У його рамках було проведено телеміст між учнями 5-го класу Павлинського ліцею та учнями початкової школи №57 ім. генерала Владислава Андерса м. Гданська.

Дітлахи обох країн з великим ентузіазмом розповідали про перші квіти на своїй Батьківщині; дізналися, чому більшість першоцвітів перебувають під охороною та занесені до Червоної книги України.
Учнями обох закладів були підготовлені презентації, поезії та цікаві факти про квіти. З'ясувалося, що деякі з них ростуть як у нас в Україні, так і в Польщі, що дуже приємно здивувало дітей.
Дякуємо за активну участь у проєкті директору школи №57 м.Гданськ Анні Лістевнік. Нагадаємо, що ініціаторкою організацію міжнародної співпраці між школами є начальник Управління освіти Красносільської сільської ради Марії Долгий.Фото без опису