Важлива інформація!

Дата: 16.04.2024 10:10

Управління освіти Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області просить з’явитися фізичну особу–підприємця Кузьмінського Андрія Олексійовича,

що здійснює технічний нагляд під час виконання будівельних робіт по об’єкту «Капітальний ремонт будівлі Красносільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Красносільської сільської ради, Лиманського району, Одеської області, за адресою: Одеська область, Лиманський район, с. Красносілка, вул. Шкільна, 1.»
    Інформуємо, що Управління освіти Красносільської сільської ради має намір на здійснення укладання додаткової угоди на пролонгацію терміну дії договору для здійснення технічного нагляду під час монтажу обладнання, який повернуто ТОВ «Укрмежбуд».
        У разі не отримання відповіді від ФОП Кузьмінського Андрія Олексійовича Управлінням освіти буде розглядатися питання щодо розторгнення договору в односторонньому порядку.