Благоустрій це щоденна робота

Дата: 17.04.2024 10:16

Благоустрій – це не разова акція, а щоденна робота, та, яка починається з кожного.
Так вважають усі працівники закладів освіти нашої громади.
 Вони взяли в руки різноманітні засоби для прибирання та стали прикладом для своїх вихованців і учнів.

Об’єднані зусилля, націлені на благоустрій, змінили шкільні подвір’я.
     Працівники Красносільського ліцею активізували свої зусилля навколо пришкільної території: білили дерева, згрібали і вивозили листя. Посадили квіти.
      У Кубанському ЗДО (ясла-садок) "Кубаночка" відбувся благоустрій з прибирання території. Працівники дитячого садка побілили дерева, покосили траву, впорядкували клумби та висадили квіти.
     Павлинський ліцей теж активно попрацював: територія навколо закладу була прибрана, сад та клумби очищені від минулорічного листя та гілок, побілено дерева, висаджено квіти.
     У Корсунській гімназії також жваво працювали. Вирівнювали земельні ділянки, прибирали сухе коріння та білили дерева. Підготували земельну ділянку до посадки нових дерев.
      В Іванівській гімназії працівники теж не стояли осторонь, а плідно та дружно попрацювали - прибрали пришкільні ділянки, вивезли сміття, висадили цибулини нарцисів.
     Давайте дбати про чистоту навколо себе.
Станьмо прикладом для підростаючого покоління. Пам’ятаймо, що тільки разом ми можемо зробимо територію навколо нас чистою, комфортною та квітучою.Фото без опису