Корисне навчання для відділу соціального захисту населення

Дата: 22.04.2024 08:33

18-19 квітня працівники Відділу соціального захисту населення Красносільської сільської ради пройшли навчання по програмі тренінгу щодо роботи з особами, які постраждали від торгівлі людьми.

На тренінгу вивчали багато питань. Серед них обговорили нормативно- правову базу; основні принципи і компоненти взаємодії суб’єктів у сфері протидії торгівлі людьми.
Присутні ознайомилися з методичними рекомендаціями щодо застосування критеріїв/індикаторів для виявлення осіб, в тому числі дітей, осіб без громадянства, внутрішньо переміщених осіб, які постраждали від торгівлі людьми та надання їм статусу ОПТЛ (особи, потерпілі від торгівлі людьми).
На тренінгу також розглянули алгоритм надання допомоги, стандарти надання послуг особам, постраждалим від торгівлі людьми тощо.
Заняття відбулося за запрошенням керівництва громадської організації «Громадський рух «ВІРА, НАДІЯ, ЛЮБОВ» за підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ)Фото без опису