Дата: 23.04.2024 11:24

Минулого тижня Служба у справах дітей разом із Відділом соціального захисту населення здійснили виїзди у села Переможне, Ілічанку, Кубанку, Іванове, Степове а також ст. Куліндорове з метою проведення профілактичних рейдів.

Варто зауважити, що профілактична робота є одним з важлиих напрямів роботи Служби у справах дітей.

Загалом протягом тижня було відвідано 7 родин, 2 з яких є багатодітними, в цілому в яких проживають 18 дітей, з них – 3 дітей перебувають на обліку ССД як такі, що знаходяться у складних життєвих обставинах.

Фахівці здійснили обстеження житлово-побутових умов проживання.

За результатами обстеження були складені відповідні акти, а з батьками було проведено роз’яснювально-профілактичну роботу щодо належного виконання батьківських обов’язків, контролю відвідування дітьми навчальних закладів та дотримання санітарно-гігієнічних норм у помешканнях.

Служба у справах дітей вкотре наголошує, що саме батьки несуть відповідальність за належне виконання обов’язків щодо виховання та утримання своїх дітей.Фото без опису