Відбулась щотижнева апаратна нарада

Дата: 24.04.2024 08:30

Красносільський сільський голова Марина Архірій провела щотижневу апаратну нараду, у якій взяли участь заступники сільського голови, старости, начальники управлінь і відділів, директор КП «Перспектива» та поліцейський офіцер громади.

Обговорили поточні питання життєдіяльності громади; керівники виконавчих органів доповіли про виконану роботу підпорядкованих підрозділів протягом минулого тижня та плани на поточний.
Серед іншого доручено посилити роботу з розвитку молодіжної політики та ветеранського руху.
Зважаючи на виклики сьогодення, відповідальним особам поставлено завдання змінити та подати на затвердження сесії програму з екології, а також поновити алгоритм дій підвозу води для населення на випадок відсутності водопостачання у населених пунктах громади.
На контроль взято якісне та вчасне виконання місцевих цільових програм.Фото без опису