Вихованці Іванівської гімназії посіли перше місце у змаганнях із спортивного орієнтування

Дата: 24.04.2024 08:33

23 квітня в одеському в Парку Перемоги пройшли змагання у рамках проєкту "Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч" між командами Одеського району із спортивного орієнтування.
   Спортивне орієнтування – це завжди щось нове, цікаве та захоплююче.

Тут не встановлюються рекорди, та бути кращим можна лише тут і зараз. Це чудовий вид спорту для тих, хто полюбляє поєднувати розумову діяльність і м'язові навантаження.
   У цих змаганнях брала участь команда Іванівської гімназії. Діти надзвичайно успішно подолали випробування. І як результат – посіли ПЕРШЕ місце у змаганнях!
   Щиро вітаємо наших переможців! Бажаємо їм наснаги, сили духу та нових перемог! Дякуємо всім причетним до організації та проведення змагань,підготовки учасників, адже такі заходи сприяють підтримці спортивної культури та формуванню здорового способу життя серед молоді.Фото без опису