Про затвердження складу архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури виконавчого органу Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області

Дата: 25.04.2024 12:53

КРАСНОСІЛЬСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

24 квітня 2024 р.                   Красносілка                      № 44/2024 - АР

Відповідно до статті 13 Закону України «Про архітектурну діяльність», статті 6 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статей 14, 15 Закону України «Про основи містобудування», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень у сфері архітектурно-будівельного контролю та удосконалення містобудівного законодавства», рішення Красносільської сільської ради від 14.07.2017 р. № 732-VII «Про внесення змін до рішення Красносільської сільської ради від 13.07.2016 року №229-VII «Про затвердження Положення про архітектурно-містобудівну раду при секторі містобудування та архітектури виконавчого органу Красносільської сільської ради», з метою уточнення складу архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури виконавчого органу Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області та професійного колегіального розгляду й обговорення містобудівних, архітектурних та інженерних рішень містобудівної та проектної документації на території Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області, керуючись статтями 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :

1. Затвердити склад архітектурно-містобудівної ради при відділі  містобудування та архітектури виконавчого органу Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області, що додається.
  2. Розпорядження Красносільського сільського голови від 04 грудня 2023 року №109/2023-АР вважати таким, що втратило чинність.
  3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника Красносільського сільського голови.

Красносільський сільський голова                       Марина АРХІРІЙ

Додаток №1

Красносільського сільського голови

від 24.04.2024 р. № 44/2024-АР