Про організацію реабілітаційної евакуації дітей з представниками та родин з дітьми, що проживають на території Красносільської сільської ради, з України до Республіки Польща

Дата: 01.05.2024 13:10

КРАСНОСІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

01 травня 2024 р.                 Красносілка                № 52/2024 - АР

Про організацію реабілітаційної евакуації

дітей з представниками та родин з дітьми, що

проживають на території Красносільської

сільської ради, з України до Республіки Польща

Відповідно до запрошення адміністрації організації «Sul Lago» спільно з неурядовим товариством «Czysty Swiat» на реабілітаційну евакуацію з України до Республіки Польща дітей з представниками та родин з дітьми, які проживають на території Красносільської сільської ради, у складі 60 осіб, яка відбудеться у період з 06 травня 2024 року по 06 липня 2024 року в м. Олецько Вармінсько-Мазурського воєводства, у готельному комплексі «///», враховуючи висновки робочої групи з організації реабілітаційної евакуації дітей та родин з дітьми, що проживають на території Красносільської сільської ради, з України до Республіки Польща, створеної відповідно до розпорядження Красносільського сільського голови від 25.04.2024 року № 48/2024-АР, з метою поліпшення емоційно-психологічного здоров’я та відпочинку постраждалих від наслідків війни дітей, опікунів з дітьми-сиротами, багатодітних родин, родин військовослужбовців, керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити списки дітей та родин з дітьми, що проживають на території Красносільської сільської ради, та які направляються на реабілітаційну евакуацію з України до Республіки Польща у період з 06 травня 2024 року по 06 липня 2024 року, згідно з Додатком 1, що додається.
              2. Затвердити списки осіб, які будуть здійснювати супровід дітей та родин з дітьми, що проживають на території Красносільської сільської ради, під час реабілітаційної евакуації з України до Республіки Польща у період з 05 травня 2024 року по 07 липня 2024 року, згідно з Додатком 2, що додається.
              3. Доручити ДОЛГИЙ Марії Мар’янівні, начальнику Управління освіти Красносільської сільської ради, очолити супровід групи дітей з представниками та родин з дітьми, які проживають на території Красносільської сільської ради, на реабілітаційну евакуацію з України до Республіки Польща.
              4. Керівникам осіб, які будуть здійснювати супровід дітей та родин з дітьми, що проживають на території Красносільської сільської ради, під час реабілітаційної евакуації з України до Республіки Польща, підготувати відповідні накази про їх відрядження.
              5. Зобов’язати керівників навчальних закладів освіти провести цільовий інструктаж з техніки безпеки життєдіяльності та охорони здоров’я з групою учнів та супроводжуючих їх особами, які направляються на реабілітаційну евакуацію з України до Республіки Польща, із відповідним записом у Журналі реєстрації інструктажів з безпеки  життєдіяльності.
              6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника Красносільського сільського голови.

Підстава: електронний лист-запрошення Голови Ради директорів Sul Lago sp.z o.o. Яна Пухайди від 29.04.2024 року, висновки  робочої групи з організації реабілітаційної евакуації дітей та родин з дітьми, що проживають на території Красносільської сільської ради, з України до Республіки Польща (додаються).

Красносільський сільський голова                                              Марина АРХІРІЙ

«ЗАТВЕРДЖЕНО»

розпорядженням

Красносільського сільського голови

від 01.05.2024 р. № 52/2024-АР

СПИСОК
осіб, які супроводжують групу на реабілітаційну евакуацію з України до Польщі (м. Олецько)
з 05.05.2024 р. по 07.06.2024 р.

Прізвище, ім’я, по батькові

(за наявності) осіб, які супроводжують групу дітей

Прізвище, ім’я, по батькові (за наявності) осіб, які супроводжують групу дітей, латинськими літерами

Дата народження осіб, які супроводжують групу дітей