В Єдності - сила, в силі - Перемога!

Дата: 09.05.2024 09:20

8 травня стартував І-ий територіальний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") у Красносільській громаді на базі Павлинського ліцею.

Шість роїв з чотирьох закладів загальної середньої освіти змагалися у наступних випробуваннях: "Ватра", "Впоряд", "Відун", "Рятівник", "Перетягування линви", "Метання гранати", "Смуга перешкод", "Добре діло" та "Козацький куліш". Козацькі рої показали свої знання з історії козацтва, продемонстрували фізичну міць та силу, витривалість, сміливість та відважність.

Щиро вітаємо рій "Козаки" (старша група) та рій "Червона калина" (молодша група) Красносільського ліцею з І місцем, ви продемонстрували високий рівень підготовки і гідно представили ваш заклад освіти.

Щира подяка рою "Козацька воля" (середня група) Павлинського ліцею,

рою "Сокіл" (середня група) Іванівської гімназії, рою "Козачата-соколята" (молодша група) Іванівської гімназії, рою "Козаки" (молодша група) Корсунської гімназії.

Пишаємось Вами, ви великі молодці!.

Дякуємо ЗСУ за спокійний день. Вам підростає гідна зміна.

Слава Україні!

Героям слава!Фото без опису