Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 09.05.2024 14:02

Обґрунтування

Замовник

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ КРАСНОСІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Назва предмета закупівлі

придбання пально-мастильних матеріалів (талонів), а саме: дизельного палива, бензину А-92 та бензину А-95 за кодом 09130000-9 – Нафта і дистиляти, згідно ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник».

Вид процедури

Відкриті торги з Особливостями

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Дизельне паливо повинно відповідати вимогам ДСТУ 7688:2015 «Паливо дизельне Євро. Технічні умови» та Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднового та котельного палива (затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 927).

Бензин А-95 та бензин А-92 повинні відповідати вимогам ДСТУ 7687:2015 «Бензини автомобільні Євро. Технічні умови» та Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднового та котельного палива (затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 927).

Очікувана вартість предмета закупівлі

919 141,20 грн.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлене статистичним аналізом про середньомісячне використання паливно-мастильних матеріалів на потреби замовника за попередній аналогічний період та згідно з діючими ринковими цінами, відповідно до офіційних статистичних даних Мінфіну, зазначених на сайті (https://index.minfin.com.ua/markets/fuel/) станом на дату оголошення закупівлі та згідно з примірною методикою визначення очікуваної вартості предмета закупівлі (наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020  № 275 із змінами).

Розмір бюджетного призначення

1 272 840,00 грн.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення

Розмір бюджетного призначення визначений відповідно до розрахунку кошторису на 2024 рік