Академія праці, соціальних відносин і туризму м. Київ оголошує прийом на навчання

Дата: 14.05.2024 11:26

Академія праці, соціальних відносин і туризму м. Київ (далі – Академія) повідомляє, що у 2024 навчальному році Академія оголошує прийом на навчання з підготовки фахівців за кошти фізичних та/або юридичних осіб за наступними освітніми рівнями та програмами:

1. Бакалавр (денна та заочна форма, термін навчання – 3 роки 10 міс.);
  2. Магістр (денна та заочна форми, термін навчання – 1 рік 6 міс.);
  3. Доктор філософії (денна та заочна форма, термін навчання – 4 роки);
  4. Доктор наук (денна та заочна форма, термін навчання – 2 роки).

Особи з інвалідністю та учасники бойових дій можуть вступати за спеціальними умовами (без ЗНО):

– співбесіда (освітній рівень «Бакалавр);

– внутрішні фахові іспити (освітній рівень «Магістр»);

– навчання за кошти Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю.

Вступники особисто або онлайн подають заяву про вступ до Академії, в якій вказують спеціальність та форму навчання.

До заяви вступники додають:

– копію документа про раніше здобутий освітній (освітньо- кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється прийом, і копію додатку до нього;

– копію паспорта, ідентифікаційного номера, військово-облікового документу для військовозобов’язаних, медичну довідку, яка є підставою для створення спеціальних умов.

– чотири кольорових фотокарток розміром 3×4 см;

– мотиваційний лист.

В Академії також діють бонусні фінансові програми навчання.

Детальнішу інформацію про навчання можна отримати на сайті Академії https://www.socosvita.kiev.ua.

Адреса Академії: вул. Кільцева дорога, 3-А, м. Київ, 03188, Україна.

Телефони для довідок:

(044) 526-06-64 (приймальна комісія) – кімната 220,

(093)969-58-99 (відповідальний секретар приймальної комісії, Наталія Володимирівна Балашова – кімната 311, електронна пошта: pk@socosvita.kiev.ua).