"Родина координаторів активних парків" зустрілись у Києві
Дата: 14.05.2024 17:51
Кількість переглядів: 63
Координатор «Активних парків» Красносільської громади Інна Труфкакі взяла участь у фізкультурно-оздоровчому заході ДУ «Всеукраїнський центр фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх» за підтримки Міністерства молоді та спорту України «Родина координаторів активних парків», який проходив 11-12 травня у м.Київ. На заході координатори з усієї країни мали можливість у цікавій формі отримати необхідні їм теоретичні та практичні уміння та навички для проведення рухових активностей, пошуку нових форм залучення різних груп населення, у тому числі осіб з інвалідністю та внутрішньо переміщенних осіб, до оздоровчої рухової активності. За підсумками заходу координатори отримали відповідні сертифікати та подарунки для подальшої роботи.