Алгоритм міжсекторальної взаємодії

Дата: 30.05.2024 12:48

У рамках Тижня відкритого уряду 29 травня відбувся відкритий діалог влади та громади (з елементами тренінгу): «Алгоритм міжсекторальної взаємодії», де розглядалося питання інклюзії.
Захід зібрав однодумців: фахівців освітньої галузі, медицини та служби у справах дітей, членів піклувальної ради закладів освіти, представників місцевого самоврядування, депутатів та представників громадськості, фахівців комунальної установи ІРЦ Визирської сільської ради. До онлайн-діалогу приєдналася Анна Лестевнік, директор школи імені Генерала Андерсена із Польщі, яка люб’язно поділилася досвідом впровадження інклюзивної освіти в закладі.

Модераторкою заходу була Олеся КОСТІВ, головний фахівець з питань освіти Управління освіти Красносільської сільської ради.
Усі присутні мали можливість відкритого та конструктивного діалогу. Ділилися поглядами та думками стосовно реалізації інклюзивних проєктів у громаді. У процесі роботи розроблялись алгоритми міжсекторальної взаємодії (в тому числі співробітництва з іншими територіальними громадами) з питань підвищення рівня інклюзії, успішної соціалізації та інтеграції всіх громадян в соціум при формуванні моделі соціально-економічного розвитку Красносільської сільської ТГ.
Захід дав змогу покращити взаємодію між представниками влади та жителями громади у напрямку інклюзії. Спільно знайшли рішення окремих питань, які стосуються важливого та динамічного процесу інклюзивної освіти, який постійно розвивається і є вкрай важливою для формування стратегії, спрямованої на усунення причин і наслідків дискримінації та нерівності.Фото без опису