31 травня – свято останнього дзвоника

Дата: 31.05.2024 08:10

31 травня – свято останнього дзвоника

Дорогі учні! Шановні вчителі, батьки!

Щиро вітаю вас із закінченням навчального року та святом останнього дзвоника!
Війна в Україні вносить свої корективи у навчальний процес та відзначення вашого вагомого шкільного свята. Але від цього не змінюється його зміст та важливість. Останній дзвоник сповіщає про літні канікули для школярів, відпочинок для вчителів, а для випускників – про нову сторінку життя.

Тож бажаю вам, дорогі випускники, зробити правильний вибір та наблизитись до здійснення своїх мрій навіть у цих складних умовах. Пам’ятайте, що ваші батьки, наставники, рідна громада покладають на вас великі сподівання, а ваші успіхи стануть для нас найвищою винагородою! Учням та вчителям бажаю гарно відпочити та набратись сил для нового навчального року.
Нехай у кожного буде щасливою доля. Бажаю усім міцного здоров’я, творчих успіхів і відкриттів, вагомих здобутків у всіх починаннях. І головне: усім нам миру і перемоги!

Красносільський сільський голова Марина АРХІРІЙФото без опису