У всіх школах Красносільської громади пролунав останній дзвоник

Дата: 31.05.2024 16:25

Сьогодні у всіх школах України пролунали останні дзвоники – у стінах закладів та онлайн. Вони сповіщають дітям та батькам, що закінчився ще один навчальний рік.
Красносільський сільський голова Марина Архірій привітала учнів, батьків та вчителів зі святом: «Дорогі випускники, сьогодні ви завершуєте важливий етап свого життя. Вірте у свої сили і йдіть вперед до своїх мрій. Ви – наша надія на світле майбутнє.

Шановні вчителі, дякую вам за відданість і підтримку дітей у цей важкий час. Ваша праця є неоціненною.
Окрема вдячність батькам за вашу силу і любов, які допомагали вашим дітям навчатися і розвиватися.
Бажаю всім мирних і безпечних канікул, а випускникам – успішного вступу до омріяних навчальних закладів».
Красносільська громада пишається своїми випускниками. Цьогоріч дві одинадцятикласниці, випускниці Красносільського ліцею: Лотоцька Анастасія та Кулік Яна отримають золоті медалі та сертифікати від сільського голови на 10 тис. грн. Випускниця 9-го класу Горлачова Ксенія отримала свідоцтво з відзнакою та сертифікат на 5 тис. грн. За високі досягнення у спорті Чорний Тімур та Молчанов Гліб також отримали від Марини Архірій відзнаки та грошові сертифікати. На святі Останнього дзвоника
А у Павлинському ліцеї учні 5-го класу приймали від своїх нових друзів-однолітків, учнів Гданської школи, з якими познайомилися нещодавно, подарунки.
Бажаємо нашим учням, випускникам успіхів у всіх починаннях та здійснення мрій! Педагогам зичимо гарно відпочити, щоб прийти у новий навчальний рік із позитивним настроєм та невичерпним джерелом мотивації навчати і виховувати юне покоління!Фото без опису