4 червня в Україні – День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії рф проти України.

Дата: 04.06.2024 16:00

Пам’ять кожної безневинної дитини – жертви агресії, – має бути вшановано в Україні. Тому першою леді Оленою Зеленською 4 червня 2022 року було започатковано щорічне проведення акції «Голоси дітей», присвяченої пам’яті маленьких українців, чиє життя забрала війна.

Заклади освіти Красносільської сільської ради вшанували пам’ять діток, які загинули внаслідок збройної агресії. Класні керівники провели виховні години. Учні виготовили янголів, птахів, дзвіночки – символи забраних життів. Цього дня дзвіночки дзвенітимуть по всій країні…
Цей передзвін символізує голоси маленьких українців, яких вже ніколи не почують батьки.Фото без опису