Команда красносільської сільскої ради на чолі з Мариною Архірій взяла участь в обговоренні Концепції відбудови та сталого соціально-економічного розвитку Одеського району

Дата: 04.06.2024 17:58

Одеська районна військова адміністрація 4 червня провела обговорення Концепції відбудови та сталого соціально-економічного розвитку Одеського району.
У заході взяли участь голови та представники 6-ти громад: Красносільської, Визирської, Доброславської, Фонтанської, Чорноморської та Южненської; голова Одеської районної військової адміністрації Олександр Гринчак, представники обласної та районної адміністрації, молодь.

Начальник Одеської районної військової адміністрації, виступаючи перед присутніми, зазначив, що такі платформи покликані за мету обмінюватися досвідом, об’єднувати знання, ідеї, напрацювання громад заради системного підходу до розвитку Одещини.
Громади, у свою чергу, презентували свої концепції соціально-економічного розвитку, міжнародного партнерства, цифровізації та стратегічних напрямків розвитку.Фото без опису