Важлива інформація!

Дата: 06.06.2024 14:23

Питання безпритульних тварин є одним із болючих для жителів територіальної громади.
Незважаючи на обмеження воєнного часу, сільська рада у травні поточного року винайшла можливість та розпочала роботу з відлову, стерилізації та вакцинації безпритульних тварин (собак) на території Красносільської громади.

Представники КП «Муніципальний центр екологічної безпеки» спільно зі спеціалістами сільської ради здійснили виїзд на заявлені мешканцями та депутатами сільської ради локації (місця із найбільшим скупченням безпритульних собак). Протягом тижня буде проводитися стерилізація, реанімація та вакцинація від сказу цих тварин.
       Вони перебуватимуть під наглядом ветеринарів протягом тижня у Центрі та будуть повернуті у місця, де їх виловили.
Маємо відзначити, що під час виїзду спеціалістів на заявлені людьми місця локації тварин факт перебування безпритульних тварин не завжди підтверджується. Сьогодні ми не маємо нераціонально витрачати кошти місцевого бюджету. Це наша спільна відповідальність.
Локації, де перебувають безпритульні собаки, надавайте депутатам сільської ради абр за телефоном спеціалісту сільської ради: 0971909101.Фото без опису