Про створення комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на території населених пунктів Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області

Дата: 17.06.2024 17:07

КРАСНОСІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

17 червня 2024 року                 Красносілка                № 69/2024 - АР

Про створення комісії з питань визначення стану

зелених насаджень та їх відновної вартості

на території населених пунктів Красносільської сільської ради

Одеського району Одеської області

Враховуючи звернення громадянина ///, щодо надання дозволу на видалення зелених насаджень (порослевих, самосійних рослин, чагарників, кущів та вітровалів), в с.Корсунці на узбережжі Корсунського ставка №1 та орендованої їм території (договір оренди від 24.04.2024р.), з метою поліпшення екологічного стану водойми та створення безпечних умов знаходження громадян, відповідно до статті 28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України  від 01.08.2006 р. №1045,  керуючись статтями  33, 42, 59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :

1. Створити комісію з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на території населених пунктів Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області.
  2. Затвердити персональний склад комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на території населених пунктів Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області, що додається (додаток 1).
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника Красносільського сільського голови.

Красносільський сільський голова                                       Марина АРХІРІЙ

Додаток №1

Красносільського сільського голови

від 17.06.2024 р. № 69/2024 -АР