Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 28.06.2024 11:37

Обґрунтування

Замовник

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ КРАСНОСІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Назва предмета закупівлі

«Комплекти мультимедійного обладнання для навчальних кабінетів 5-6 класів НУШ» (код ДК 021:2015 - 32320000-2 "Телевізійне й аудіовізуальне обладнання")

Вид процедури

Відкриті торги з Особливостями

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Обґрунтування необхідності закупівлі даного виду товару – замовник здійснює закупівлю даного виду товару, оскільки він за своїми якісними та технічними характеристиками найбільше відповідатиме вимогам та потребам.

Для дотримання принципів Закону, а саме максимальної економії та ефективності Замовником було прийнято рішення провести закупівлю саме даного Товару.

Дане технічне завдання складене відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 29.04.2020 №574 «Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій» та повинно відповідати вимогам наказу.

Очікувана вартість предмета закупівлі

265 440,00 грн.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

Очікувана вартість визначена з урахуванням примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі (наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020  № 275 із змінами),  згідно з діючими ринковими цінами, отриманими від потенційних постачальників комерційних пропозицій, наданих з урахуванням факторів та пов’язаних з ними ризиків, таких як, термін поставки Товару, включення супутніх послуг: навантажувально - розвантажувальні роботи, транспортування, відстрочка оплати до 30 календарних днів.

Розмір бюджетного призначення

265 440,00 грн.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення

Розмір бюджетного призначення визначений відповідно до розрахунку кошторису на 2024 рік