Тимчасове відключення газопостачання

Дата: 04.07.2024 08:52

Березівське УЕГТ АТ «Одесагаз» повідомляє про те, що в зв’язку з проведенням вогневих робіт ТОВ «Оператором газотранспортної системи України» Миколаївським ЛВУМГ на лінійній частині магістральних газопроводів, з 08.00 год. 09.07.2024 р. по 21.00 год. 15.07.2024 року в с. Іванове - буде припинено газопостачання.

Згідно листа Миколаївського ЛВУМГ №7105ВИХ-24-946
від 26.06.2024р. планується проведення вогневих робіт на
лінійній частині магістральних газопроводів з 8-00 09.07.2024р.
до 21-00 15.07.2024р. На час проведення робіт ГРС
Шомполи буде зупинено з припиненням газопостачання
споживачам АТ «Одесагаз».
З метою запобігання аварійного відключення
газопостачання споживачів с.Ульянівка, сел. Петрівка
Березівського р-ну та с. Н.Шомполи Одеського р-ну
просимо максимально обмежити споживання газу.
У разі невиконання даних рекомендацій, всі споживачі
раніше зазначених населених пунктів можуть бути відключені
від системи газопостачання.
При аварійному відключенні пуск газу буде проводитись
згідно графіку:
з 10:00 17-18.07.2024р. с.Ульянівка, с.Н.Шомполи
з 10:00 19-31.07.2024р. сел Петрівка

Прохання вимкнути всі газові прилади, та не користуватися газом навіть при його наявності в мережі.

Орієнтовно з 9.00 год. 16.07.2024р. буде проводитись відновлення газопостачання.

Для пуску газу, працівникам газового господарства необхідний обов'язковий доступ до газового обладнання всіх абонентів.

Також під час відновлення газопостачання буде перевірено: наявність договору на технічне обслуговування внутрішніх газопроводів і газового обладнання, та відсутність заборгованості за розподіл природного газу.

При відсутності доступу до газового обладнання, та не реагування на вказані порушення при їх виявлені, відновлення газопостачання не відбудеться згідно «Правил безпеки систем газопостачання».

Самовільне відновлення газопостачання тягне за собою відповідальність згідно «Кодексу газорозподільних систем».Фото без опису