Дата: 03.07.2024 10:41

Єдина екологічна платформа "ЕкоСистема" Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку від 27.06.2024 р. Реєстраційний номер справи в Єдиному реєстрі № 05-04-5482-24 1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту Детальний план території розміщення об'єктів промислового призначення орієнтовною площею 5,0 га на території Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області (за межами населеного пункту)»

обґрунтовує можливість будівництва основних та допоміжних будівель і споруд деревообробної промисловості (деревообробного напрямку) з використанням наявної території у відповідності з діючими законодавчими та нормативними вимогами, а також із врахуванням ситуації, що склалась в забудові та використанні земель території Красносільської сільської ради (за межами населених пунктів), пропозицій землекористувача та існуючих соціально-економічних умов і відносин; передбачає доповнення та уточнення планувальної структури промислової забудови в частині розміщення виробничої та громадської забудови на території ПП «Енергобуд», благоустрій, інженерне забезпечення території; розробку транспортної схеми на проектованій частині території ділянки та природоохоронних заходів для поліпшення екологічного стану вищезазначеної території із визначенням обмежень охоронних зон об'єктів. 2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування Красносільська сільська рада Одеського району Одеської області 3. Дата початку та строки здійснення процедури громадського обговорення 28 червня 2024 року, строки здійснення процедури – 30 днів; 4. Способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо) в процедурі громадського обговорення громадські слухання та надання письмових зауважень і пропозицій; 5. Дата проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення) 19.07.2024 6. Час проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення) 11-00 7. Місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення) в приміщенні Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області за адресою: село Красносілка, вулиця Набережна, будинок 87а, Одеський район, Одеська область, 67560, телефон: +380 (48) 752-97-92, веб-сайт: krasnosilska-gromada.gov.ua, email: krasnosilska-sr@ukr.net 8. Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування отримати інформацію та ознайомитися з проектом містобудівної документації та Звітом про стратегічну екологічну оцінку можна в приміщені Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області за адресою: село Красносілка, вулиця Набережна, будинок 87а, Одеський район, Одеська область, 67560, телефон: +380 (48) 752-97-92, веб-сайт: krasnosilska-gromada.gov.ua, e-mail: krasnosilska-sr@ukr.net 9. Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій зауваження та пропозиції приймаються в приміщенні Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області за адресою: село Красносілка, вулиця Набережна, будинок 87а, Одеський район, Одеська область, 67560, телефон: +380 (48) 752-97-92, веб-сайт: krasnosilska-gromada.gov.ua, e-mail: krasnosilska-sr@ukr.net протягом 30 днів; 10. Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування Красносільська сільська рада Одеського району Одеської області. Адреса: село Красносілка, вулиця Набережна, будинок 87а, Одеський район, Одеська область, 67560, телефон: +380 (48) 752-97-92, веб-сайт: krasnosilska-gromada.gov.ua, e-mail: krasnosilska-sr@ukr.net 11. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування не передбачено Замовник/Уповноважена особа замовника: Красносільська сільська рада Одеського району Одеської області /Величко Світлана Олександрівна.

ЗАВАНТАЖИТИ