Оперативне угруповання військ «Таврія» запрошує до навчання.

Дата: 05.07.2024 15:01

Оперативно-стратегічне угруповання військ “Таврія” Створення та структура Оперативно-стратегічне угруповання військ “Таврія” (ОСУВ “Таврія”) було створене в лютому 2022 року під час повномасштабного вторгнення росії в Україну. Угруповання підпорядковується Сухопутним військам України і є одним із найбільших оперативних з’єднань Збройних сил України.

До складу ОСУВ “Таврія” входять:

• Механізовані бригади
  • Танкові бригади
  • Артилерійські бригади
  • Сили спеціальних операцій
  • Інші підрозділи та частини

Бойові дії

З моменту створення ОСУВ “Таврія” бере активну участь у бойових діях на півдні та сході України. Угруповання відіграло ключову роль у захисті Миколаєва, Херсона та Запоріжжя від російських військ.

Військовослужбовці ОСУВ “Таврія” також брали участь у таких важливих операціях, як:

• Контрнаступ на півдні України, що призвів до звільнення Херсона
  • Оборона Бахмута в Донецькій області
  • Бої на острові Зміїний

Керівництво та особовий склад

Командування ОСУВ “Таврія” здійснює генерал-майор Андрій Ковальчук.

Особовий склад угруповання складається з військовослужбовців регулярної армії, територіальної оборони та добровольчих формувань.

Зброя та оснащення
ОСУВ “Таврія” оснащено сучасним озброєнням та технікою, зокрема:

ВІДКРИТИ ЧАТ

• Танки T‑64, T‑72 та T‑80
  • Бойові машини піхоти БМП‑1, БМП‑2 та БМП‑3
  • Бронетранспортери БТР‑3 та БТР‑4
  • Самохідні артилерійські установки “Гвоздика”, “Акація” та “Гіацинт”
  • Реактивні системи залпового вогню “Град” та “Ураган”
  • Зенітні ракетні комплекси “Оса” та “Бук”

Роль у обороні України
Оперативно-стратегічне угруповання військ “Таврія” є одним із основних стримуючих факторів проти російської агресії. Угруповання відіграє ключову роль у захисті південних та східних кордонів України.

Висновок
Оперативно-стратегічне угруповання військ “Таврія” – це потужне оперативне з’єднання Збройних сил України, яке відіграє вирішальну роль в обороні країни від російського вторгнення. Угруповання має на озброєнні сучасну техніку та досвідчених військовослужбовців, які захищають Україну та її народ.

Часті запитання
1. Коли було створено Оперативно-стратегічне угруповання військ “Таврія”?

У лютому 2022 року

2. Які військові частини входять до складу ОСУВ “Таврія”?

3. Механізовані бригади, танкові бригади, артилерійські бригади, сили спеціальних операцій та інші підрозділи
Хто командує ОСУВ “Таврія”?

Генерал-майор Андрій Ковальчук

4. Яке озброєння та оснащення має ОСУВ “Таврія”?

Танки, бойові машини піхоти, бронетранспортери, артилерійські установки, реактивні системи залпового вогню та зенітні ракетні комплекси

5. Яку роль відіграє ОСУВ “Таврія” у обороні України?

Угруповання захищає південні та східні кордони України від російської агресіїФото без опису