Благодатний вогонь в православних храмах Красносільської ОГТ

повернутись на попередню сторінку

Депутат Верховної Ради України Олександр Семенович Пресман та його команда забезпечили доставку Благодатного вогню на Одещину. В Одеському аеропорту чудодійний вогонь зустрічала делегація Красносільської об’єднаної територіальної громади на чолі з головою сільської ради Майдебурою М.П. та його першим заступником Архірій М.М.

Благодатний вогонь було доставлено у всі православні храми Красносільської ОТГ.

З історії - Благодатний вогонь - вогонь, щовиноситься з Гробу Господнього на особливому богослужінні, що здійснюється щорічно у Велику суботу в храмі Воскресіння Христового в Єрусалимі. Винос вогню символізує вихід з Гробу «Світу Істинного», тобто воскреслого Ісуса Христа. Вважається, що першим свідком сходження вогню був апостол Петро. Дізнавшись про воскресіння Ісуса, він відправився до його гробниці і побачив світло на місці, де до цього лежало тіло Христа. У 1810 році над Гробом Господнім звели каплицю - Кувуклії, в якій і відбувається «сходження» вогню. Суботня служба в храмі Гробу Господнього символічно зображує Пристрасті, Поховання і Воскресіння Христа.