Гордузенко Надія Григорівна

повернутись на сторінку Посадові особи

фото

Народилася 24.04.1959 року в селі Гулянка Красноокнянського району Одеської області.

Громадянка України.

Освіта вища: у 1988 році закінчила Одеський сільськогосподарський інститут, за спеціальністю економіст-організатор.

Трудова діяльність: з 1976 року по 1977 рік  працювала обліковцем молочно-товарної ферми колгоспу «Іскра» Красноокнянського району; з 1977 року по 1979 рік – навчання в Ананьївському сільськогосподарському технікумі; з 1979 року по 1980 рік – економіст колгоспу «Іскра» Красноокнянського району; з 1980 року по 1982 рік працювала бухгалтером радгоспу ім. 50-річчя Великого Жовтня Комінтернівського району; з 1982 року по 2004 рік працювала  бухгалтером центральної бухгалтерії радгоспу «Одеський» Комінтернівського району; з 2004 року по 2015 рік працювала на посаді спеціаліста І категорії по земельним питанням Красносільської сільської ради; з 2015 року – секретар Красносільської сільської ради.

За професійну діяльність нагороджена грамотами Одеської обласної державної адміністрації, Комінтернівської районної державної адміністрації, Комінтернівської районної ради.

Громадська робота: депутат Красносільської сільської ради семи скликань.

Склад сім’ї: чоловік – Гордузенко Андрій Васильович, 1955 року народження.