Оголошення

Дорогі захисники України, шановні жителі Красносільської об’єднаної територіальної громади!

Прийміть найкращі побажання і щирі поздоровлення з Днем захисника України – святом мужності, стійкості і шляхетності, святом гідних і сильних. В цей день ми з вдячністю та гордістю згадуємо героїчні постаті нашої історії, вшановуємо ветеранів за їх безсмертний подвиг.

12:32 10.10.2019

До уваги мешканців с. Іванове Красносільської ОТГ!

Лиманська районна державна адміністрація інформуємо про наступне - 08.10.2019 року на території Лиманськогорайону відбудеться зустріч в рамках Прикордонного співробітництва між Республікою Молдова, Республікою Білорусь і Україною.

13:00 07.10.2019

До уваги жителів Красносільської ОТГ!

За інформацією Лиманського РЕМ у зв’язку з проведенням планових ремонтних робіт 27 вересня 2019 року буде відключено від електропостачання з 09:00 до 17:00 год. с. Красносілка, с. Корсунці, с. Кубанка, с. Новокубанка.

10:42 23.09.2019

Шановні мешканці Красносільської ОТГ!

Лиманське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області інформує, що з метою забезпечення стабільної епізоотичної ситуації на території області зі сказу тварин та відповідно до розпорядження Головного державного ветеринарного інспектора України від 28.08.2019 №70 «Щодо організації заходів з проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин в Україні», з 15 вересня 2019 року в Одеській області розпочнеться планова пероральна імунізація диких м’ясоїдних тварин проти сказу. Розповсюдження приманок з вакциною відбуватиметься шляхом розкидання із літаків над лісовими, мисливськими та польовими угіддями Одеської області. Приманка безпечна для людей і тварин, має вигляд невеликих брикетів розміром 3 см на 5 см із запахом м’ясо-кісткового борошна. У середині приманки знаходиться капсула з вакциною проти сказу.

16:49 18.09.2019

Шановні мешканці Красносільської ОТГ!

Вже цієї неділі! Одинадцяті відкриті легкоатлетичні змагання "Кубок Красносілки". Місце проведення - Площа біля Красносільської сільської ради (с. Красносілка). До участі в змаганнях допускаються усі бажаючі віком від 7 років. ! Учасники від 7 до 17 років допускаються до змагань за поіменною заявкою, обов'язково завіреною лікарем або за письмовою згодою батьків на участь неповнолітнього учасника у змаганнях.

12:36 18.09.2019

Відключення електроенергії

Шановні мешканці! За інформацією Лиманського РЕМ у зв’язку з проведенням планових ремонтних робіт 22 серпня 2019 року з 08:00 год. до 17:00 год. буде відключено від електропостачання  с. Красносілка, с. Корсунці, с. Кубанка та с. Новокубанка.

16:20 16.08.2019