До уваги жителів Красносільської об’єднаної територіальної громади!

Повідомляємо, що з 01.11.2019 року змінено графік особистого прийому громадян керівництвом Красносільської сільської ради: •Сільський голова Красносільської сільської ради Майдебура Микола Петрович буде проводити прийом у 1-ий та 3-ій понеділок місяця з 9.00 - 12.00. •Перший заступник сільського голови Архірій Марина Миколаївна буде здійснювати прийом громадян у 2-ий та 4-ий понеділок місяця з 9.00 до 12.00. •Секретар Красносільської сільської ради Гордузенко Надія Григорівна та спеціалісти Красносільської сільської ради проводитимуть прийом, як раніше, з понеділка по п’ятницю з 9.00 -15.00.

10:50 29.10.2019

Шановні мешканці с. Красносілка!

25 жовтня 2019 р. з 8:00 буде проведено відключення від водопостачання с. Красносілка та с. Корсунці (Шевченко І) орієнтовно на 1 добу до 26 жовтня 2019 р. У зв’язку з підключенням водопроводу в с. Красносілка від вул. Одеська до вул. Торгова. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

09:03 24.10.2019

Красносільська сільська рада повідомляє

Красносільська сільська рада Лиманського району Одеської області повідомляє, що переможцем конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких залучено до проведення незалежної оцінки майна, що знаходиться у комунальній власності, який відбувся 11 жовтня 2019 року, визнано ТОВ «ВЕРДИКТ ЕКСПЕРТИЗА» (юридична адреса: м. Одеса, вул. Генерала Вишневського, 13/1, оф. 7 сертифікат суб’єкта оціночної діяльності № 457/19 від 10.06.2019 року). Об’єкт нерухомого майна – частина будівлі контори-магазину площею 208,30 м2, реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна 1012187151227, цільове призначення – для відкриття  відділення з надання послуг експрес-доставки документів, вантажів, і посилок, яка знаходиться за адресою: вулиця Радгоспна, 6, село Красносілка Лиманського району Одеської області.

10:20 23.10.2019

Увага! Вакансія!

Кубанська ЗОШ І-ІІ ступенів Красносільської сільської ради запрошує на роботу вчителя історії та правознавства з неповною зайнятістю (2 дні на тиждень). Ми знаходимось в 10 км від села Красносілка, вчителів до місця роботи довозить шкільний автобус. Довідка за тел. 095-500-78-81 або 78-76-745 Наталія Павлівна.

13:41 22.10.2019

Дорогі захисники України, шановні жителі Красносільської об’єднаної територіальної громади!

Прийміть найкращі побажання і щирі поздоровлення з Днем захисника України – святом мужності, стійкості і шляхетності, святом гідних і сильних. В цей день ми з вдячністю та гордістю згадуємо героїчні постаті нашої історії, вшановуємо ветеранів за їх безсмертний подвиг.

12:32 10.10.2019

До уваги мешканців с. Іванове Красносільської ОТГ!

Лиманська районна державна адміністрація інформуємо про наступне - 08.10.2019 року на території Лиманськогорайону відбудеться зустріч в рамках Прикордонного співробітництва між Республікою Молдова, Республікою Білорусь і Україною.

13:00 07.10.2019

До уваги жителів Красносільської ОТГ!

За інформацією Лиманського РЕМ у зв’язку з проведенням планових ремонтних робіт 27 вересня 2019 року буде відключено від електропостачання з 09:00 до 17:00 год. с. Красносілка, с. Корсунці, с. Кубанка, с. Новокубанка.

10:42 23.09.2019

Шановні мешканці Красносільської ОТГ!

Лиманське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області інформує, що з метою забезпечення стабільної епізоотичної ситуації на території області зі сказу тварин та відповідно до розпорядження Головного державного ветеринарного інспектора України від 28.08.2019 №70 «Щодо організації заходів з проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин в Україні», з 15 вересня 2019 року в Одеській області розпочнеться планова пероральна імунізація диких м’ясоїдних тварин проти сказу. Розповсюдження приманок з вакциною відбуватиметься шляхом розкидання із літаків над лісовими, мисливськими та польовими угіддями Одеської області. Приманка безпечна для людей і тварин, має вигляд невеликих брикетів розміром 3 см на 5 см із запахом м’ясо-кісткового борошна. У середині приманки знаходиться капсула з вакциною проти сказу.

16:49 18.09.2019

Шановні мешканці Красносільської ОТГ!

Вже цієї неділі! Одинадцяті відкриті легкоатлетичні змагання "Кубок Красносілки". Місце проведення - Площа біля Красносільської сільської ради (с. Красносілка). До участі в змаганнях допускаються усі бажаючі віком від 7 років. ! Учасники від 7 до 17 років допускаються до змагань за поіменною заявкою, обов'язково завіреною лікарем або за письмовою згодою батьків на участь неповнолітнього учасника у змаганнях.

12:36 18.09.2019