Стартував ІІ чемпіонат Красносільської ОТГ з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?»

повернутись на попередню сторінку

22 березня стартував ІІ чемпіонат Красносільської ОТГ з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» під патронатом голови сільської ради Майдебури М.П.

На гру прибуло 12 команд з усіх населених пунктів об’єднаної територіальної громади. Гра складалася з чотирьох турів, у ході інтелектуальних змагань перше місце виборола команда «Гільдендорф» (село Красносілка, капітан команди Муренець Станіслав), на другому місці команда «Трилер» (село Красносілка, капітан команди Костів Олеся), третє місце, після додаткового питання, посіла команда «Ерон» (село Корсунці, капітан команди Петренко Андрій Іванович)

Кращий гравець березня Пютсеп Володимир (команда «МІКС» центру художньо-естетичного виховання села Красносілка, капітан команди Гаєнко Альона)

Переможці отримали цінні подарунки від голови сільської ради Майдебури М.П. (подарунки вручила секретар сільської ради Гордузенко Надія Григорівна)

У музичних паузах своє мистецтво присутнім інтелектуалам дарували учасники інструментального дуету – директор КЗ «Центр художньо-естетичного виховання» Віталій Вегерчук та начальник відділу державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого органу Красносільської сільської ради Руслан Латій.