В Одесі підвели підсумки децентралізації

В Одесі 6 лютого розпочався семінар «Підведення підсумків децентралізації в Одеській області за 2016-2017 роки», який спільно з Одеською облдержадміністрацією організував Одеський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону.

19:35 08.02.2018

29 січня День пам'яті Героїв Крут

29 січня 1918 року, 100 років тому, 300 українських студентів вийшли біля села Крути Ніжинського району на Чернігівщині проти більшовицької армії зі Сходу.

15:34 29.01.2018

Початок громадського обговорення проектів містобудівної документації

Виконавчий комітет Красносільської сільської ради Лиманського району Одеської області, як замовник розробки містобудівної документації, повідомляє про проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації:

17:23 26.01.2018

Кубок Красносільської ОТГ з футзалу з нагоди Дня Соборності України

20-21 січня на базі спортивного комплексу «Дербі» у м.Одеса було проведено Кубок Красносільської ОТГ з футзалу з нагоди Дня Соборності України. У турнірі взяли участь 4 команди Красносільської громади і наші сусіди футболісти з с. Олександрівка. Турнір проходив за круговою системою (кожен з кожним). Після 10 напружених матчів місця розподілились наступним чином

19:26 22.01.2018

Українська мрія - єдність, свобода і незалежність

22 січня, в День Соборності України, відбулася церемонія покладання квітів до підніжжя пам’ятника загиблим односельцям в селі Красносілка. У заході взяли участь керівники громади, військовослужбовці вч А3438, працівники бюджетних установ, апарату сільської ради, члени виконкому, депутати, активні громадяни.

17:54 22.01.2018