«Віват, Витоки!» Віват, Красносілка!

23,24,25 листопада у місті Одеса проходив Всеукраїнський багатожанровий фестиваль-конкурс «Віват, Витоки!» та IV  Всеукраїнський  хореографічний фестиваль-конкурс «Витоки - Dance»

09:28 27.11.2017

День пам’яті жертв голодоморів та 85-ї річниці Голодомору 1932-1933 років

25 листопада 2017 року з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів та 85-ї річниці Голодомору 1932-1933 років в Україні в Красносільській ОТГ відбулися траурні заходи. Громада зібралася для того, аби вшанувати пам’ять і разом помолитися за наших пращурів, яких тоталітарний режим замордував голодною смертю.

08:18 27.11.2017

Зустріч голови Красносільської сільської ради з працівниками аграрної сфери громади

22 листопада 2017 року відбулася традиційна зустріч голови Красносільської сільської ради з працівниками аграрної сфери громади. В залі зібралися поважні ветерани сільськогосподарської справи, хлібороби, які сьогодні активно працюють, та їх керівники. Кращих було відзначено Подяками  та Грамотами сільського голови, усі отримали матеріальні винагороди. Церемонію нагородження провели особисто Майдебура М.П. та його перший заступник Архірій М.М.

17:17 22.11.2017

День Гідності та Свободи України та Церемонія відкриття пам’ятника загиблому захиснику України Клемешеву Сергію Сергійовичу

21 листопада 2017 року Красносільська громада відзначила День Гідності та Свободи України. На площі біля сільської ради відбувся мітинг у якому взяли участь: голова сільської ради Майдебура М.П., голова Лиманської райдержадміністрації Приймак В.М., голова Лиманської районної ради Тефтул Г.О., командир військової частини А 3438, полковник Зосімов Ю.В., посадовці, депутати, військовослужбовці.

16:14 21.11.2017

Ми даруємо людям іскри натхнення

«Ми даруємо людям іскри натхнення», під такою назвою 17 листопада 2017 року в Іванівському будинку культури відбувся творчий вечір зразкового хореографічного колективу «Юність» Красносільського сільського клубу.

08:50 20.11.2017

Рада перейменувала низку населених пунктів та Комінтернівський район Одеської області

Комінтернівський район Одеської області перейменовується на Лиманський район Верховна Рада ухвалила постанову про перейменування деяких населених пунктів Миколаївської, Одеської, Харківської областей та Комінтернівського району Одеської області (№4907). За це рішення проголосував 231 народний депутат із 335, зареєстрованих у сесійній залі.

11:52 31.08.2016

сесія